4.4.2024.

Poštovani roditelji/skrbnici,

u prvi razred osnovne škole u školskoj godini 2024./2025. upisuju se djeca koja do 1. travnja 2024. godine imaju navršenih šest godina života, i to djeca rođena od 1. travnja 2017. godine do 31. ožujka 2018. godine, kao i djeca kojoj je u prethodnoj školskoj godini odgođen upis ili su privremeno oslobođena od školovanja ili iz drugih razloga nisu upisana u osnovnu školu, a školski su obveznici. Utvrđivanje spremnosti za školu provodit ćemo tijekom travnja, svibnja i lipnja.

Na pregled u našoj školi možete se naručiti preko web aplikacije Terminko. Nakon rezervacije termina, nije potrebna dodatna najava dolaska. Ukoliko imate teškoća s naručivanjem preko Terminka, kontaktirajte našu psihologinju na mail (elena.boljkovac@skole.hr).

Prilikom dolaska na pregled u školu potrebno je donijeti sljedeću dokumentaciju:

1. Upitnik za roditelje (obrazac ćete dobiti u prilogu e-maila potvrde termina)
  2. Rodni list (preslika može biti starija od 6 mjeseci) ili izvod iz matice rođenih
  3. Zdravstvena dokumentacija/nalaz logopeda, psihologa, vještačenje CZSS ili dr. (ako je dijete bilo u obradi ili tretmanu)
  4. Rješenje o skrbništvu (za razvedene roditelje)
  5. Mišljenje predškolske ustanove (ako imate; obavezno za prijevremeni upis i odgodu upisa)

NAPOMENA: Ukoliko dijete po adresi stanovanja ne pripada našem upisnom području, a želite dijete upisati u OŠ Jure Kaštelana, pregled morate odraditi i u matičnoj školi i kod nas te kod školskog liječnika kojem dijete pripada prema adresi. Također, osim gore navedene dokumentacije prilikom pregleda potrebno je donijeti i Molbu za upis.

Termine za pregled učenika izvan našeg upisnog područja otvorit ćemo nakon što pregledamo sve učenike na našem popisu.

Veselimo se vašem dolasku!

Stručni tim OŠ Jure Kaštelana

15.3.2024.

Obavijest roditeljima koji upisuju djecu i prvi razred. Termine za upis učenika u prvi razreda otvorit ćemo nakon Uskrsa.

14.3.2024.

U srijedu 20.3.2024. u školi se održava županijsko natjecanje mladih tehničara. Taj dan za učenike OŠ Jure Kaštelana nema nastave (nenastavni dan).

4.3.2024.

Pozivamo sve predstavnike u Vijeću roditelja da dođu na sastanak u četvrtak 14.3.2024. u 18:00 sati.

Poziv na treću sjednicu VR

31.1.2024. Na sastanku roditelja učenika 7.-ih razreda održanom 30.1.2024. većinom glasova odabrana je ponuda za organizaciju terenske nastave Brioni d.o.o.

16.1.2024. Na sastanku održanom 15.1.2024. Povjerenstvo za provedbu javnog poziva odabralo je tri ponude koje će biti predstavljene roditeljima na roditeljskom sastanku koji će se održati u utorak 30.1.2024. s početkom u 18:30 sati u prostorijama škole. Odabrane su ponude:
1. Brioni d.o.o.
2. Spektar putovanja d.o.o.
3. Svijet putovanja d.o.o.

9.1.2024. Tijekom zimskog odmora učenika CARnet je izvršio nadogradnju e-Dnevnika za učenike i roditelje. Upute za korištenje nadograđene verzije e-Dnevnika nalaze se ovdje.

21.12.2023. Javni poziv za organizaciju višednevne terenske nastave možete pronaći ovdje.